Oferta - Święty Mikołaj w domu


Wszystkie pociechy na pewno czekają na wizytę Mikołaja cały rok. Piszą listy, uczą się kolęd, recytują w swoim pokoju wierszyki, rysują z nim obrazki i zastanawiają się jakie ciastka lubi. Każde z nich na pewno było by zdruzgotane myślą, że może się u nich nie pojawić. Dlatego właśnie namówiliśmy Świętego, aby w tym roku znalazł trochę czasu specjalnie dla Waszych pociech. Naszą magiczną wizytę Mikołaja będą pamiętać przez długie lata zarówno ci najmłodsi jak i ci starsi.

Jak wygląda wizyta Mikołaja?


Mikołaj w domu

  • Rozmawia z dziećmi
  • Rozdaje prezenty
  • Pozuje do zdjęć
  • Śpiewa wspólnie kolędy
  • Słucha wierszyków i piosenek

Cennik

Wizyta w każdy inny dzień niż Wigilia (Wizyta trwa 20-30 minut) 190zł
Wizyta w Wigilię  290zł
Mikołaj dzwoni do Dzieci rozmowy  40 zł/ok. 10 minut
Dodatkowo Śnieżynka lub Elf +90zł
Mikołaj pożycza strój 130 zł/dzień

 

Podane ceny, są cenami netto. Ceny wizyt dotyczą I strefy taxi na terenie Trójmiasta. Pozostałe strefy wiążą się z dopłatą za dojazd. Mikołaj jest grzecznym chłopcem, dlatego rozlicza się z urzędem skarbowym i wystawia faktury Vat.


Jak zamówić Mikołaja i przygotować się do wizyty?

  • 1. Należy napisać list do Mikołaja pod adres mailowy kontakt@bierzevent.pl, lub zadzwonić pod numer 602 777 206 i zaprosić go na wizytę
  • 2. Przy zamawianiu należy uwzględnić charakter wizyty (prywatna/szkoła/przedszkole/firmowa/inna), podać ilość uczestników, oraz ich wiek (szczególnie w wypadku dzieci), termin oraz preferowaną godzinę wizyty. Ważne jest również, aby podać adres wizyty, kontakt mailowy i numer telefonu osoby do kontaktu (na który Mikołaj da znać przed wizytą).
  • 3. Następnie jeden z elfów sprawdza dostępność terminu i potwierdzi go lub zadzwoni z propozycją innej godziny/terminu jeżeli Mikołaj będzie miał już zaplanowaną wizytę. Jeżeli miejsce wizyty znajduje się poza I strefą taxi w Trójmieście ustali również wysokość dodatku paszowego dla reniferów za dojazd. Na koniec umawia się na przedpłatę za wizytę.
  • 4. Kiedy nadejdzie dzień wizyty Mikołaj zaparkuję sanie z reniferami pod domem i da znać, że już się pojawił (SMS). Wówczas trzeba mu przekazać prezenty i wszystko już gotowe. Rozlega się głośne pukanie, zza drzwi słychać dzwonek i głośne „HO HO HO, Czy są tu grzeczne dzieci?”. Pojawia się Mikołaj, dzieci go głośno witają i prowadzą na przygotowane dla niego miejsce. Święty rozmawia z dziećmi, rozdaje prezenty i pozuje do zdjęć, następnie wszyscy wspólnie śpiewają kolędy, dzieci recytują Mikołajowi przygotowane wcześniej wierszyki, a sam Mikołaj wyciąga po kolei wszystkie ciekawskie pociechy z worka na prezenty.
  • 5. Na sam koniec Mikołaj żegna się, zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz gdzie dostaje własny prezent. Oczywiście musi się śpieszyć, ponieważ wciąż zostało mu jeszcze mnóstwo dzieci do odwiedzenia.

w górę