Oferta - Święty Mikołaj w firmie


Jednak czy Mikołaj odwiedza tylko dzieci? Oczywiście, że nie! Mikołaj uwielbia rozdawać prezenty, śpiewać kolędy i pozować do zdjęć niezależnie od wieku uczestników. Święty ma smykałkę do organizacji, dlatego spokojnie zaaranżuje imprezę firmową dla Twoich pracowników, ich pociech, a także kontrahentów. Nie jest również tajemnicą, że Mikołaj w wolnym czasie ukończył Zarządzanie i Marketing, dlatego spokojnie możesz go wysłać do firmy klienta z materiałami reklamowymi, czy choćby przed firmę z ulotkami.

Co Mikołaj może zrobić na firmowych odwiedzinach?


Mikołaj w firmie

 • Rozdać prezenty
 • Śpiewać wspólnie kolędy
 • Pozować do zdjęć
 • Odwiedzić twoich klientów lub kontrahentów, złożyć życzenia, wręczyć prezenty, materiały marketingowe
 • Zakupić prezenty w ramach ustalonego budżetu. Mikołaj zawodowo zajmuje się rozdawaniem prezentów, dlatego możesz być pewny, że ma wiele nieszablonowych i ciekawych pomysłów na upominek
 • Uczestniczyć we wszelkich akcjach promocyjnych, targach, firmowych eventach i w supermarketach
 • Zorganizować imprezę dla dzieci pracowników, albo w niej aktywnie uczestniczyć.

Podane ceny, są cenami netto. Ceny wizyt dotyczą I strefy taxi na terenie Trójmiasta. Pozostałe strefy wiążą się z dopłatą za dojazd.Mikołaj jest grzecznym chłopcem, dlatego rozlicza się z urzędem skarbowym i wystawia faktury Vat

Cennik

Wizyta 30 minut (Do 15 uczestników) 180zł
Wizyta 60 minut (Do 30 uczestników) 300zł
Dodatkowo Śnieżynka lub Elf  +120zł/60 minut
Mikołaj rozdaje ulotki  120 zł/60 minut
Mikołaj pożycza strój 130 zł/dzień
Mikołaj organizuje świąteczny wieczór Do uzgodnienia

 

Podane ceny, są cenami netto. Ceny wizyt dotyczą I strefy taxi na terenie Trójmiasta. Pozostałe strefy wiążą się z dopłatą za dojazd. Mikołaj jest grzecznym chłopcem, dlatego rozlicza się z urzędem skarbowym i wystawia faktury Vat.


Jak zamówić Mikołaja i przygotować się do wizyty?

 • 1. Należy napisać list do Mikołaja pod adres mailowy kontakt@bierzevent.pl, lub zadzwonić pod numer 602 777 206 i zaprosić go na wizytę
 • 2. Przy zamawianiu należy uwzględnić charakter wizyty (prywatna/szkoła/przedszkole/firmowa/inna), podać ilość uczestników, oraz ich wiek (szczególnie w wypadku dzieci), termin oraz preferowaną godzinę wizyty. Ważne jest również, aby podać adres wizyty, kontakt mailowy i numer telefonu osoby do kontaktu (na który Mikołaj da znać przed wizytą).
 • 3. Następnie jeden z elfów sprawdza dostępność terminu i potwierdzi go lub zadzwoni z propozycją innej godziny/terminu jeżeli Mikołaj będzie miał już zaplanowaną wizytę. Jeżeli miejsce wizyty znajduje się poza I strefą taxi w Trójmieście ustali również wysokość dodatku paszowego dla reniferów za dojazd. Na koniec umawia się na przedpłatę za wizytę.
 • 4. Kiedy nadejdzie dzień wizyty Mikołaj zaparkuję sanie z reniferami pod domem i da znać, że już się pojawił (SMS). Wówczas trzeba mu przekazać prezenty i wszystko już gotowe. Rozlega się głośne pukanie, zza drzwi słychać dzwonek i głośne „HO HO HO, Czy są tu grzeczne dzieci?”. Pojawia się Mikołaj, dzieci go głośno witają i prowadzą na przygotowane dla niego miejsce. Święty rozmawia z dziećmi, rozdaje prezenty i pozuje do zdjęć, następnie wszyscy wspólnie śpiewają kolędy, dzieci recytują Mikołajowi przygotowane wcześniej wierszyki, a sam Mikołaj wyciąga po kolei wszystkie ciekawskie pociechy z worka na prezenty.
 • 5. Na sam koniec Mikołaj żegna się, zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz gdzie dostaje własny prezent. Oczywiście musi się śpieszyć, ponieważ wciąż zostało mu jeszcze mnóstwo dzieci do odwiedzenia.

w górę